Rozwody niosą wiele zmian. Osoby województwa lubelskiego, które chcą rozwodu powinny udać się na wizytę do jednego z adwokatów. Lublin jest siedzibą wielu adwokatów od rozwodów. Trzeba podzielić majątek oraz rozwiązać sprawę alimentów. Jak ustalana jest wysokość alimentów?

  • Standard życia

Istotne jest, aby dzieci po rozwodzie wciąż żyły na podobnym poziomie i jak najmniej odczuwały brak jednego z rodziców. Zdaniem chcerozwodu.info/rozwod-podzial-majatku w Lublinie można znaleźć dobrych specjalistów od rozwodu. Adwokat zwraca uwagę na codzienne wydatki na dzieci i ich potrzeby.

 

 

  • Sytuacja materialna oraz zarobki

Trzeba wziąć pod uwagę sytuację materialną oraz zarobki osoby, która będzie płaciła alimenty po rozwodzie. W Polsce wysokość alimentów ustala się biorąc pod uwagę potrzeby dzieci, czyli koszty utrzymania, edukacji, lekcji dodatkowych, a także sytuację materialną rodzica, u którego dzieci zamieszkają po rozstaniu.

 

 

  • Codzienne wydatki

Dobrym rozwiązaniem jest podliczenie comiesięcznych wydatków, oraz ustalenie z byłym partnerem w obecności adwokata kwoty alimentów oraz ich przeznaczenia.