Kiedy zakładamy swoją firmę, zastanawiamy się – jaki rodzaj oprogramowania wybrać dla swojej firmy. Na stronie lefthand.pl/pl/subsites/program-ksiegowy znajdziesz różne rodzaje oprogramowań do księgowości.

 

Mała księgowość to oprogramowanie dla firm, które rozliczają się na podstawie książki przychodów i rozchodów. Oprogramowanie do księgowości pomaga zautomatyzować wiele czynności, dotyczących rozliczania się. Mała firma to oprogramowanie do księgowości, które wyposażone jest w moduł sprzedaż, importowanie sprzedaży, faktury seryjne i abonamentowanie, inne standardowe operacje.

 

Program jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw. Oprogramowanie do prowadzenia pełnej księgowości pomaga tworzyć e-deklaracje , pliki JPK, schematy księgowe i jest zintegrowany z GUS. Do tego oprogramowania również jest dołączony darmowy pakiet szkoleniowy. Oprogramowanie do księgowości dla organizacji pozarządowych ma na celu ułatwienie prowadzenia i rozliczenia projektów dla wszystkich organizacji trzeciego sektora. Każde oprogramowanie pozwala generować pliki JPK zgodnie z najnowszymi przepisami.

 

Każde oprogramowanie musi być zawsze aktualne, dlatego warto wykupić abonament na aktualizację, lub upewnić się, że aktualizacja oprogramowania jest zawarta w cenie startowej.